Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacja z branży FMCG, będącej liderem na rynku poszukuję osób na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki Magazynowej

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem na rynku w branży FMCG. Firma słynie z wysoko rozwiniętej kultury, możliwości rozwoju na arenie polskiej i zagranicznej.

Opis stanowiska

  • Kontrola uzgadniania zapasów w zakładach 3PL, w tym kontrola KPI związanych z dokładnością zapasów
  • Weryfikacja i rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych w przypisanych zakładach 3PL
  • Weryfikacja zapasów, księgowanie niezbędnych korekt w tym złomu
  • Przetwarzanie błędów SAP, w tym rozdzielczości EDI dla przychodzących, produkcyjnych, wychodzących
  • Działania następcze i wsparcie dla działalności SAP w zakresie co-packerów
  • Zaangażowanie i przeprowadzanie corocznych inwentaryzacji fizycznych w magazynach - przygotowanie (np. czyszczenie zapasów), raporty, analizy
  • Proponowanie i uczestniczenie w optymalizacji projekty/inicjatywy
  • Koordynacja przesyłek przychodzących - obsługa przyjmowania zamówień wyrobów gotowych od dostawców zewnętrznych (od momentu przybycia na magazyn)
  • Tworzenie i kontrola transferów SAP pomiędzy Centrami Dystrybucji a Co-packerami
  • Zarządzanie i kontrola nad przychodzącymi roszczeniami i zwrotami dostawców, rozwiązywanie błędów i przetwarzanie
  • Działania następcze i sprawozdawczość, sporządzanie podsumowań i analiz

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka lub ekonomia
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów, proaktywność
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i zorientowanie na klienta
  • Praktyczna wiedza sytemu SAP i dobrą znajomością programu Excel - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio - zaawansowanym

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Premia roczna, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie zdrowotne
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page