Specjalista ds. Logistyki (m/k)

Trenkwalder

Elbląg, Gdańsk, pomorskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg, Gdańsk
Obowiązki:
  • wsparcie w zapewnianiu realizacji celów i działań działu zgodnie z określonym budżetem
  • realizacja zakupu towarów i usług zgodnie z zapotrzebowaniem wskazywanym przez inne działy,
  • pomoc logistyczna podczas realizacji projektów, kontrola przepływu informacji,
  • negocjację cen i terminów dostaw towarów oraz usług z dostawcami,
  • wsparcie w zakresie kontaktów z podmiotami zewnętrznymi (klientami, dostawcami) w tematyce zakupów i logistyki,
  • monitorowanie zakupów, kontakt z dostawcami,
  • procesowanie reklamacji,
  • tworzenie zleceń zakupowych w systemach SAP/AGORA, Webmethods, GEP, Ariba,
  • procesowanie faktur dostarczanych przez dostawców,
  • modyfikację i aktualizację zamówień w systemach SAP/AGORA, Webmethods, GEP, Ariba,
  • wyjaśnianie niezgodności towarów i usług, kontakt z dostawcami,
  • monitorowanie rynku w celu wyboru konkurencyjnych towarów oraz usług,
  • dodawanie nowych dostawców w systemie Webmethods oraz BPEL, kontrola danych oraz ich modyfikacja,
  • wsparcie w procesie planowania przyszłych prac, przeglądów oraz napraw,
  • zapewnienie monitoringu realizacji projektów pod względem logistycznym,
  • udział w wymaganych szkoleniach i spotkaniach,
  • raportowanie potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń w systemach Sphera Cloud oraz kosztów złej jakości w QSYS.
  • dostarczanie do działu finansowego danych do raportów, certyfikatów, rozliczeń (z SAP).
  • przygotowywanie raportów, zestawień i innych dokumentów sporządzanie analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu,
  • współpraca z działami centralnymi w HQ w ramach podejmowanych działań,
  • bieżąca współpraca z kierownikami serwisu i O&M Supervisorami,
  • organizacja i koordynacja procesu raportowania wykonywanych prac.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką i/lub zakupami,
  • komunikatywna (min. poziom B2) znajomość języka angielskiego,
  • dobra praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,
  • odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • świetna organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • świetną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,
  • pracę w trybie hybrydowym w biurze w Elblągu lub w Gdańsku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy