Specjalista ds. Logistyki i Sprzedaży

C4i

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Logistyki i Sprzedaży NR ref. SLS/052017

Obowiązki:

  • Obsługa klientów
  • Bieżąca realizacja logistyczna zamówień klientów oraz ich nadzór
  • Kontakt z dostawcami w kraju i zagranicą
  • Obsługa programu fakturującego i współpraca z księgowością
  • Przygotowywanie i nadawanie przesyłek kurierskich
  • Obsługa i zarządzanie sklepem internetowym
  • Realizacja zamówień marketingowych
  • Organizacja logistyki, współpraca z firmami magazynowymi, spedycyjnymi oraz innymi niezbędnymi w procesie dostaw - w tym negocjowanie warunków i przygotowanie umów.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, studenci powyżej II roku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność, bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość komputera, internetu i pakietu MS Office (szczególnie Excel), programy graficzne
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i zaradność
  • Osoba niepaląca

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i zwiększania zakresu swoich obowiązków oraz pozycji wraz ze wzrostem firmy
  • Pracę w młodej dynamicznej firmie oferującej rozwiązania wysokich technologii w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość awansu i rozwoju wraz z firmą

Poszukujemy studentów do pracy zarówno na zastępstwo jak i osoby na stały etat. Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w j. polskim i angielskim.

Prezentacja firmy

Zaproponujemy rozwiązanie większości problemów audio wideo. Pomoż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka