Specjalista ds. logistyki i planowania

Orienta Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Fakturowanie (Klienci & Dostawcy) oraz raportowanie do działu księgowości
  • Dbanie o sprawny przepływ wewnętrznej oraz zewnętrznej dokumentacji
  • Wprowadzanie zamówień do wewnętrznego systemu MRP, kontrola zamówień
  • Monitorowanie importu produktów oraz odprawy celnej
  • Wystawianie not kredytowych i debetowych
  • Wspieranie pracy Zarządu

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook)
  • Krytyczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność zarządzania priorytetami
  • Znajomość systemu MRP będzie dodatkowym atutem
  • Dynamiczna osobowość, otwartość na nowe doświadczenia, proaktywne podejście

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • Premie świąteczne/wakacyjne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.