Specjalista ds Logistyki i Magazynowania

PROHACCP Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

SPECJALISTA DS LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA

  • Organizacja pracy na magazynie
  • Rejestracja dokumentów magazynowych w systemie ERP
  • Zapewnienie zgodności ewidencji magazynowej ze stanem faktycznym
  • Nadzór nad poprawnością ilościowo-jakościową dostaw i wysyłek
  • Planowanie prac magazynowo-produkcyjnych
  • Zamawianie towarów i materiałów
  • Organizacja transportu
  • Aktywny udział w pracy magazynu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z dynamicznym rozwojem firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (w szczególnosci pakietu MS Office)
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Dokładność, sumienność, samodzielność
  • Otwartości na nowe rozwiązania
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Komunikatywna znajomośc języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień Lean Management

Prezentacja firmy

PROHACCP jest firmą produkującą artykuły wspomagające zapewnienie bezpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka