Specjalista ds. logistyki - Customer Service

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za logistyczną obsługę klientów i dostawców firmy.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, producenta z branży przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki ze znajomością języka angielskiego.

Opis stanowiska

Główne funkcje stanowiska:

  • Komunikacja z klientem
  • Przyjmowanie zamówień od klienta
  • Komunikacja z dostawcami
  • Zarządzanie portfelem klientów i dostawców
  • Efektywne zarządzanie zapasami wyrobów gotowych i komponentów
  • Organizowanie wysyłek zgodnie z wymaganiami firmy
  • Nadzorowanie kluczowych wskaźników KPI
  • Podejmowanie działań naprawczych i usprawniających

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Komunikatywność i proaktywne nastawienie

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmiej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne benefity
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page