Specjalista ds. logistyki (budownictwo drogowe)

POLAQUA Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

ZADANIA:
• zapewnienie właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu;
• udział w procesie negocjacji warunków umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami;
• monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy;
• nadzór nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych;
• współpraca z działem produkcji oraz kierownictwem budowy.

WYMAGANIA:
• wykształcenie - preferowane wyższe;
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• zainteresowanie branżą budowlaną (projekty infrastrukturalne) lub doświadczenie w tej branży - jako ważny atut;
• dobra organizacja pracy własnej;
• orientacja na realizację celów;
• mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji;
• możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem profesjonalistów z branży;
• pracę w zespole specjalistów z branży;
• pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.