Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w formie ustnej i pisemnej (znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, rozwijaniu i utrzymaniu pozytywnych relacji z klientem
  • Umiejętność pracy w środowisku dynamicznych zmian / podzielność uwagi
  • Znajomość zagadnień procesów transportu krajowego i międzynarodowego oraz umiejętność sporządzania i nadzoru nad dokumentacją transportową
  • Umiejętność współdziałania w zespole oraz rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy oraz zarządzaniu pracą kierowcy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy działu spedycji / logistyki / transportu drogowego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad podległymi pracownikami magazynowymi
  • Monitorowanie floty własnej i firm współpracujących
  • Bieżące raportowanie (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Współpracę z innymi oddziałami firmy
  • Bieżącą obsługę transportowo-logistyczną klientów firmy

Oferujemy:

  • Stałą pracę w międzynarodowej organizacji
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość kreowania i implementowania własnych pomysłów i usprawnień
  • Szkolenie stanowiskowe oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Narzędzia niezbędne na stanowisku pracy
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego i hiszpańskiego w trakcie codziennie wykonywanych prac.

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców