Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Praca na pełny etat w największej firmie leasingowej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony z perspektywą zatrudnienia stałego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Perspektywa rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Medicover)

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum rok doświadczenia w serwisie blacharsko-lakierniczym lub w agencji ubezpieczeniowej
  • Znajomość zagadnień związanych ze szkodami komunikacyjnymi
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność oraz skrupulatność
  • Dobra znajomość programu MS Office (Word, Excel)
  • Znajomość programów: Eurotax, Audatex, Info-Ekspert będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Rozliczanie faktur za szkody komunikacyjne
  • Przyjmowanie szkód, pomoc użytkownikom w zakresie zdarzeń drogowych
  • Monitorowanie zarejestrowanych szkód
  • Wystawianie upoważnień do wypłaty odszkodowań
  • Zlecanie napraw zakładom naprawczym, kontakt z serwisami
  • Weryfikacje kosztorysów naprawy w systemach Eurotax i Audatex
  • Współpraca z Assistance w zakresie szkodowym
  • Rozwiązywanie tematów reklamacyjnych
  • Obsługa polis obcych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials