Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Renault Tandem Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Od: Renault Tandem Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa

AUTORYZOWANY SALON I SERWIS RENAULT

TANDEM SP. Z O.O

Częstochowa ul. Krótka 16

zatrudni osobę na stanowisko

Zadania:

  • Obsługa Klientów detalicznych i flotowych w procesie napraw blacharsko-lakierniczych
  • Przyjmowanie szkód komunikacyjnych zgodnie z wytycznymi towarzystw ubezpieczeniowych
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji napraw
  • Kontakt i korespondencja z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • Terminowe rozliczanie szkód komunikacyjnych, zgodnie ze standardami

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość mechaniki samochodowej
  • Znajomość procedur likwidacji szkód komunikacyjnych i kosztorysowania
  • Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • System szkoleń specjalistycznych

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego osobowych do dn. 18.02.2018

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm