Specjalista ds. likwidacji i roszczeń

DB Port Szczecin Sp. z o.o.

70-603 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

DB Port Szczecin Sp. z o. o. jest największą częścią kompleksu przeładunkowego w zachodnim rejonie Bałtyku z wolnym obszarem celnym. Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z DB Port Szczecin - zadbamy o Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie całym procesem zgłaszania szkód na mieniu i towarze oraz roszczeń (obsługa procesu od zgłoszenia (od kontaktu z klientem, aż po likwidację szkody/uznanie lub oddalenie roszczenia),
  • Przygotowanie dokumentacji dot. zaistniałej szkody/roszczenia,
  • Nadzór nad procesem likwidacji szkody: m.in. organizowanie/ koordynowanie napraw, pozwoleń, dokumentów,
  • Współpraca z brokerem, kancelarią prawną i innymi osobami/instytucjami zaangażowanymi w proces,
  • Opracowywanie raportów i statystyk szkodowych,
  • Opracowywanie instrukcji, dokumentacji dotyczących procesów szkodowych w spółce,
  • Opracowywanie zmian prowadzących do optymalizacji procesów oraz wsparcie i nadzór nad ich wdrażaniem,
  • Wykształcenie: wyższe (ekonomiczne, zarządzanie, prawo, administracja),

Co Ci możemy zaoferować?

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Dodatkowy dzień urlopu,
  • Regulację wynagrodzenia każdego roku,
  • Pakiet socjalny zawierający: dofinansowania do m.in wakacji, paczek świątecznych, kart sportowych, pożyczek, zapomóg,
  • Pakiet medyczny: Luxmed,
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW,
  • Dofinansowanie do żłobka, przedszkola,
  • Program stypendialny dla twojego dziecka

Wymagania

  • Doświadczenie w praktyce likwidacji szkód (minimum 2 lata),
  • Doświadczenie w branży morskiej/spedycyjnej/portowej,
  • Umiejętności logicznego myślenia,
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • Znajomości uwarunkowań prawnych i orzecznictwa sądowego z zakresu, ubezpieczeń i odszkodowań,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,

Zapraszamy do naszego zespołu! Przyślij nam swoje zgłoszenie lub kontaktuj się za pomocą numeru telefonu: 726980181.

Prezentacja firmy

DB Port Szczecin Sp. z o. o. jest największą częścią kompleksu pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta