Specjalista ds. Legislacji

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki

  • śledzenie wszystkich zmian legislacyjnych dotyczących chemii kosmetycznej, gospodarczej oraz informowanie Działu Badań i Rozwoju o zaistniałych zmianach
  • sprawdzanie etykiet i opakowań produktów pod kątem oznaczeń oraz opisów
  • klasyfikowanie preparatów niebezpiecznych
  • koordynowanie i przeprowadzanie niezbędnych badań dla produkcji chemii gospodarczej i kosmetycznej
  • wykonywanie i aktualizacja ocen bezpieczeństwa dla produktów kosmetycznych
  • koordynacja prawidłowości dokumentacji i badań dla produktów
  • weryfikacja i nadawanie kodów CN dla wyrobów gotowych
  • przygotowywanie oraz aktywny udział w kontrolach Sanepidu, audytach ISO, BRC itp.
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej analizy ryzyka dla wszystkich produktów zgodnie z wymaganiami audytów ISO, BRC itp.
  • nadzór nad przepisami prawa w zakresie produkowanych wyrobów

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne
  • opiekę medyczną 24/7
  • pakiet Benefit (karta Multisport)
  • wypłaty socjalne w okresie świątecznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie podnoszone wraz z rozwojem umiejętności
  • pracę w nowoczesnym zakładzie z długoletnią tradycją na rynku
  • możliwość dokonywania zakupu środków czystości w atrakcyjnych cenach

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa dotyczącego chemii gospodarczej, kosmetyków i aerozoli
  • obsługa programu Chemeter
  • doświadczenie w branży FMCG mile widziane
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność