Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia z językiem rosyjskim

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0031176

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• wypełnianie oraz składanie oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy,
• wypełnianie wniosków o zezwolenia na pracę oraz wniosków o wydanie kart pobytu,
• dbanie o terminowość procesów legalizacyjnych,
• współpraca z Urzędem Pracy oraz Urzędem Wojewódzkim,
• prowadzenie raportów.

Oczekiwania:

• bardzo dobrej znajomości języka polskiego i rosyjskiego/ukraińskiego - warunek konieczny,
• 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane,
• znajomości procedur legalizacji pracy oraz pobytu cudzoziemców na terenie Polski,
• znajomości pakietu MS Office,
• otwartości na nowe wyzwania i chęci do rozwoju.

Oferta:

• stabilne zatrudnienia,
• pracę w miłej atmosferze,
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
• umowa o pracę,
• pakiet benefitów pozapłacowych,
• lokalizacja: Warszawa - Mokotów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.