Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Lean

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

  • identyfikacja obszarów do doskonalenia w ramach działalności produkcji standardowej
  • przeprowadzenie analiz procesów dystrybucyjnych i logistycznych, tworzenie mapy stanu obecnego i mapy stanu przyszłego, balansowanie operacji, skracanie czasu przejścia
  • raportowanie wyników i wniosków płynących z przeprowadzonych analiz
  • tworzenie nowych i doskonalenie istniejących procesów, metod i technologii (minimalizacja kosztów, wzrost efektywności, poprawa jakości i bezpieczeństwa pracy)
  • standaryzacja pracy poprzez wprowadzanie jednolitych zasad pracy przy obszarze produkcji
  • wdrażanie narzędzi i filozofii Lean Manufacturing, Lean Logistics w ramach bieżącej działalności produkcji

WYMAGANIA

  • minimum dwa lata doświadczenia w optymalizacji procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean
  • znajomość j. angielskiego przynajmniej na poziomie B2
  • wykształcenie wyższe
  • wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne
  • umiejętności perswazyjne
  • zainteresowanie Lean'em
  • dyspozycyjność podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • bonusy pozapłacowe: opieka medyczna, siłownia, pikniki rodzinne, rabaty na bilety do kina
  • możliwość wynajęcia domków letniskowych w Danii
  • dowóz do pracy autobusem firmowym
  • pomoc relokacjną
  • udział w wydarzeniach lokalnych i firmowych
  • niezależność i swobodę działania, prowadzenie projektów oraz bycie częścią międzynarodowych zespołów projektowych
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • szkolenia rozwijające i podnoszące kwalifikacje
  • pracę przy najnowszych technologiach

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.