Specjalista ds. Lean Manufacturing - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Lean ManufacturingMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Inicjowanie, rozwijanie oraz wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie narzędzi i metod pracy zgodnych z filozofią Lean Manufacturing
  • Opracowanie standardów pracy na poszczególnych stanowiskach produkcyjnych
  • Definiowanie wąskich gardeł w procesie i wskazywanie sposobów optymalizacji przepływów procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie analiz kosztowych w zakresie kosztów produkcji
  • Audyty obszarów oraz systemów produkcyjnych, tworzenie raportów, wdrażanie działań korygujących
  • Dbanie o ergonomiczne projektowanie stanowisk i metod pracy
  • Doskonalenie wskaźników produktywności, wydajności i jakości pracy
  • Nadzór nad wskaźnikami KPI i podejmowanie działań na podstawie oceny wyników
  • Określanie norm pracy procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Lean Manufacturing
  • Znajomość metod i technik Lean Manufacturing oraz metod tworzenia analiz
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętność mapowania procesów produkcyjnych
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Excel, Access)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Interesującą, samodzielną oraz pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.