Specjalista ds. Lean Management

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, jeden z liderów w swoim segmencie. Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Lean ManagementMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • definiowanie procesów produkcyjnych w oparciu o Lean/Kaizen
  • inicjowanie oraz wdrażanie działań optymalizujących procesy produkcyjne i logistyczne
  • rozwój kultury ciągłego doskonalenia
  • zarządzanie projektami prowadzącymi do eliminacji strat, redukcji kosztów oraz zwiększania wydajności według metodologii Lean Management
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • przygotowywanie oraz analizowanie raportów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie projektami, zarządzanie produkcją)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajmość narzędzi Lean Management
  • umiejętność zarządzania procesami
  • znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • wysoki standard pracy
  • bonus wakacyjny, świąteczny i urodzinowy
  • system kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe, bilety do kina, bilety na koncert, bony podarunkowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.