Specjalista ds. łańcucha dostaw

Michael Page

Chorzów, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpoiwedzialan za organizację procesów logistycznych i zakupowych w firmie, a także będzie brała udział we wdrażaniu systemu SAP.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za organizację procesów logistycznych i zakupowych (m.in. planowanie produkcji, organizacja dostaw na czas)
  • Udział we wdrożeniu systemu ERP
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i umów z dostawcami
  • Udział w negocjacjach z dostawcami
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Profil kandydata

  • 3 - 4 lata doświadczenia w pracy w logistyce lub zakupach
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym, znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • Doświadczenie we wdrażaniu SAP-a
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, otwartość i zdolność szybkiego przystosowywania się do zmian

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Chorzów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page