Specjalista ds. Księgowości

HRK S.A.

Września, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej z siedzibą we Wrześni wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, w związku z dalszym rozwojem struktur finansowo-księgowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. KsięgowościMiejsce pracy: Września

Główne zadania: dekretowanie i księgowanie dokumentów, rozliczanie delegacji służbowych, sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, rozliczanie podatku VAT i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT-7, VAT UE), obsługa JPK.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości, optymalnie w firmie produkcyjnej lub w biurze rachunkowym przy obsłudze firm produkcyjnych,
  • co najmniej roczne doświadczenie w zakresie obejmującym rozliczenia podatku VAT,
  • znajomość zasad rachunkowości i rozliczeń podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne, zdolności numeryczne, dokładność i precyzja,
  • mile widziani kandydaci z Wrześni i okolic.

Znajomość języka obcego nie jest wymagana, lecz komunikatywny angielski będzie stanowić dodatkowy atut, podobnie jak znajomość programu SAP lub podobnego klasy ERP.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna),
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy,
  • samodzielną pracę w ramach kilkuosobowego zespołu,
  • dodatkowe benefity (zajęcia sportowe, opieka medyczna, lekcje języka obcego).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.