Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Specjalista ds. Księgowości

Wroclaw, dolnośląskie

SPRING PROFESSIONAL

Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do ewidencji księgowej,
  • Uzgadnianie sald rozliczeń z dostawcami i odbiorcami,
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS/NBP,
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi,
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych,
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • 2-3 letnie doświadczenia w prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości lub Międzynarodowych Standarów Rachunkowości,
  • Znajomość systemu SAP moduł FI oraz księgowości w branży produkcyjnej lub handlowej,
  • Znajomość prawa bilansowego i podatkowego (CIT, PIT, VAT),
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel i Word,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Co nasz Klient oferuje w zamian?

  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia – umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Rozwój kompetencji zawodowych przez m.in. udział w szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych, językowych
  • Stabilne miejsce pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kafeterię benefitów, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazny system wynagradzania (stała pensja i premia).

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w... procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse