Specjalista ds. księgowości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów, specjalizujących się w wynajmie długoterminowym pojazdów oraz zarządzaniu flotą samochodową, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. księgowości, która stanie się częścią 10- osobowego zespołu księgowości i będzie miała szansa rozwinąć swoje kompetencje w zakresie lokalnej księgowości.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • procesowanie faktur zakupu
  • procesowanie wyciągów bankowych
  • procesowanie RMK i RMP
  • wspomaganie w miesięcznym raportowaniu
  • uzgadnianie rozrachunków
  • specyfikacje sald
  • import środków trwałych do systemu
  • księgowanie zakupów samochodów
  • udział i wsparcie Głównej Księgowej w przygotowaniu sprawozdania finansowego

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia)
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości
  • doświadczenie w obsłudze programu księgowego Exact (dodatkowy atut)
  • znajomość programu Excel na poziomie bieżącego użytkowania
  • język angielski na poziomie min. B1 - dobry
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • premia roczna
  • praca w formie hybrydowej
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • lokalizacja siedziby: Mokotów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page