Specjalista ds. księgowości

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie dla naszego Klienta, banku działającego przy jednej z największych europejskich grup motoryzacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

• znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (CIT, VAT)

• doświadczenie w rozliczaniu podatku VAT w instytucji finansowej – wymóg konieczny

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)

• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w księgowości

• znajomość oprogramowania biurowego MS Office (Excel, Word)

• dobra znajomość języka angielskiego

• umiejętność pracy w zespole

• dobra organizacja pracy, dokładność, staranność, dyspozycyjność

• znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków / zadania:

• kontrola faktur i innych dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

• dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych zgodnie z planem kont

• wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży

• sporządzanie innych dokumentów księgowych

• obsługa rachunków bankowych

• przygotowywanie i uzgadnianie rejestrów VAT oraz innych raportów finansowych

• rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

• prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę + prywatna opieka medyczna

• możliwość skorzystania z pakietu Benefitów (Multisport i ubezpieczenie na życie)

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę w młodym i dynamicznym zespole

• otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.