Opis stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy
    przy pełnej księgowości
  • wyższe wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym
    od osób prawnych oraz podatku VAT
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia, sumienność
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretacja, księgowanie oraz rozliczanie operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • wystawianie faktur
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrola kont księgowych oraz weryfikacja sald z kontrahentami
  • kontrola terminowości i zgodności dokonywanych płatności
  • przygotowywanie odpowiednich analiz i raportów
  • rozliczanie kosztów oraz czynne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa