Opis stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy
    przy pełnej księgowości
  • wyższe wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym
    od osób prawnych oraz podatku VAT
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia, sumienność
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretacja, księgowanie oraz rozliczanie operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • wystawianie faktur
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • kontrola kont księgowych oraz weryfikacja sald z kontrahentami
  • kontrola terminowości i zgodności dokonywanych płatności
  • przygotowywanie odpowiednich analiz i raportów
  • rozliczanie kosztów oraz czynne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. działa na rynku budowlanym
od 1991 roku w... ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE.

To nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym
i osobowym. Spółka obecnie zatrudnia około 600 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami (Niemcy, Holandia, Słowacja, Czechy). Od 2009 r. spółka prowadzi działalność developerską.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa