ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Pabianice, Łask, Łódź

Miejsce pracy: Pabianice

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie posiłków
  • Kartę Benefit System z możliwością wykorzystania na terenie całej Polski
  • Szeroki zakres benefitów pozapłacowych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość SAP - mile widziana
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

  • Analiza kont na potrzeby kalkulacji CIT zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Analiza poprawności księgowań zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Sporządzenie deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie bilansów, sprawozdań oraz raportów okresowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: GUS, US, NBP
  • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
  • Nadzór nad rejestrem środków trwałych, tabel amortyzacyjnych
  • Kontrola dokumentów księgowych oraz ich analiza pod względem kompletności i formalnym - udział w kwartalnych audytach wewnętrznych
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy