SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

INTERFERIE S.A.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy

poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych oraz pozostałych dowodów księgowych
  • Parowanie rozrachunków
  • Wycena rozrachunków na dzień bilansowy
  • Uzgadnianie sald na dzień bilansowy
  • Uzgadnianie sald kont syntetycznych i analitycznych
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • Sporządzanie not odsetkowych
  • Sprawozdawczość z zakresu rozrachunków
  • Księgowanie dokumentów finansowo – księgowych
  • Współudział przy tworzeniu raportów finansowych

Wymagania:

  • 3 letni staż pracy w księgowości
  • Wiedza z zakresu księgowości w szczególności z zakresu rozrachunków
  • Znajomość programów MS EXCEL, MS WORD, finansowo – księgowych
  • Dokładność
  • Rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Mile widziana znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Możliwość przystąpienia do PPE - Pracowniczego programu emerytalnego (po przepracowaniu 3 miesięcy na umowę o pracę)

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse