SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

MUZEUM MIASTA ŁODZI

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3160

Obowiązki:

1. dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującą polityką rachunkowości,
2. sporządzanie i terminowe składanie deklaracji i informacji VAT,
3. rozliczanie podróży służbowych,
4. uzgadnianie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia,
5. uzgadnianie ewidencji materiałów, towarów i wyposażenia,
6. współudział w sporządzaniu sprawozdań,
7. współudział w rozliczaniu dotacji celowych,
8. współudział w planowaniu budżetu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Ustawa o rachunkowości

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : umiejętność rozliczania podatku VAT;

Miejsce pracy: Ogrodowa 15, 91-065 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: [Inne] : Wymagane dokumenty: list motywacyjny oraz CV; szczegóły ofert: https://bip.muzeum-lodz.pl/oferty-pracy/

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy