BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Tomorrow is our home.
Odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć sukces w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego, wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, koncentrują się na innowacjach. Nie dotyczy to jedynie naszych produktów i usług, ale także wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, wymieniamy się pomysłami i zarządzamy zespołami. Jesteśmy otwarci na wkład każdego pracownika w nasz wspólny sukces. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Kalkulacja i księgowanie rezerw, odpisy aktualizujące na zapasy, sporządzanie not do sprawozdania finansowego
  • Rozliczenia międzyokresowe czynne, rozliczanie odchyleń od cen standardowych półfabrykatów oraz rozliczanie inwentaryzacji
  • Księgowania list płac, rozliczanie rozrachunków z tyt. wynagrodzeń, ZUS, PDOF
  • Monitoring i rozliczanie otwartych pozycji na należnościach, potwierdzanie sald z odbiorcami
  • Sprawdzanie dekretacji koszyków zakupowych (klasyfikacja wydatków środki trwałe vs. Koszty)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z zakresu rachunkowości i finansów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1). Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Min. 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Księgowości
  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości (dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu podatku CIT i VAT)
  • Dobra znajomość programu Excel oraz znajomość programu finansowo-księgowego SAP

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole osób zaangażowanych w realizację zadań, nastawionych na zdobywanie doświadczeń i nie bojących się nowych wyzwań
  • Możliwość udziału w projektach związanych z systemami finansowo-księgowymi oraz z optymalizacją kosztów
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w organizacji o dużej złożoności działań operacyjnych i gospodarczych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną, kartę Lunchpass
O nas
Odwiedź stronę bsh-group.com/pl/kariera, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.