Specjalista ds. Księgowości

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Nieruchomości poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • Fakturowanie klientów,
  • Rozliczanie należności i windykacji,
  • Księgowanie faktur kosztowych zgodnie z dekretacją,
  • Przygotowanie przelewów wychodzących,
  • Księgowanie bieżące wyciągów bankowych,
  • Ewidencja księgowa.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku min. 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia),
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Dobra znajomość programu księgowego, mile widziana Optima,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Skrupulatność,
  • Odpowiedzialność i lojalność.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie,
  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole pełnym pasji i zaangażowania,
  • Dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne miejsce pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.