Specjalista ds. księgowości

SP SD Management Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, jednej z najbardziej kreatywnych agencji marketingowych w Polsce, obsługującej wiele znanych marek, poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za to, aby współpraca z firmą księgową i firmami faktoringowymi była płynna i owocna.

Zadania:

Zbieranie owoców naszej pracy:

  • Wystawianie faktur dla klientów i kompletowanie dokumentów potwierdzających wykonanie usługi

Zarządzanie finansami i dokumentacją finansową w sposób umożliwiający nam posiadanie “wolnej głowy” do tworzenia kolejnych, najlepszych kreacji dla klientów:

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego (dotyczących bieżących płatności)
  • Prowadzenie i przygotowanie raportu kasowego. Prowadzenie tzw. kasy.
  • rozliczanie delegacji
  • rozliczanie zaliczek
  • rozliczanie pozostałych wydatków gotówkowych firmy
  • Zebranie i kontrola od strony księgowej dokumentów księgowych (faktury wystawione dla klientów/faktury kosztowe).
  • Przekazanie zebranej dokumentacji do firmy księgowej. Bieżąca współpraca w szczególności przy wyjaśnianiu poszczególnych pozycji.
  • Obsługa faktoringu (komunikacja z dwoma firmami faktoringowymi)
  • Współpraca z firma księgową w zakresie obsługi księgowej

Kolorowa i przejrzysta analityka:

  • Przygotowanie cotygodniowego zestawienia należności i zobowiązań (przeterminowanych i nie przeterminowanych)
  • Przygotowanie cotygodniowego planu faktur do wystawienia z przyporządkowaniem faktur kosztowych od podwykonawców (przy współpracy z koordynatorami)
  • Przygotowanie miesięcznych rozliczeń dochodu i kosztów według wzorcowego arkusza
  • Przygotowane rozrachunków na ostatni dzień danego miesiąca według wzorcowego arkusza

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień księgowo-podatkowych
  • Doświadczenie w księgowości min 1-2 lata
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programu MS Excel oraz Word
  • Mile widziana znajomość programu księgowego ENOVA bądź innych programów księgowych
  • Chęć rozwoju
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w fajnym zespole

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współpracy na dłuższy okres

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w zakresie doradztwa i usług związanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne