Zakład Włókienniczy BILIŃSKI Sp. Jawna

Zakład Włókienniczy Biliński jest średniej wielkości firmą rodzinną (firma zatrudnia ponad 270 pracowników), z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim. Firma ZW Biliński specjalizuje się w usługowym drukowaniu, barwieniu i wykańczaniu różnego rodzaju dzianin i tkanin.

Obecnie firma poszukuje pracownika do małego zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Od: Zakład Włókienniczy BILIŃSKI Sp. Jawna
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zakład Włókienniczy Biliński spółka jawna jest średniej wielkości firma rodzinną (zatrudnia ponad 200 pracowników), z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim. Firma ZW Biliński specjalizuje się w usługowym drukowaniu, barwieniu i wykańczaniu różnego rodzaju dzianin i tkanin.

Poszukujemy do pracy:

Specjalisty ds. księgowości

Obowiązki:

  • sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy, w tym Intrastat i raportowanie do GUS
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz księgowym zamknięciu roku
  • weryfikacja, dekretacja i ewidencja faktur zakupowych materiałów i usług

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości, w zakresie dekretacji i ewidencji faktur zakupowych materiałów i usług
  • sporządzanie deklaracji Intrastat
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • dobra znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • zdolności analityczne
  • umiejętność organizacji pracy oraz wykonywania zadań pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w zakresie rozliczania dotacji UE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.