ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Międzyrzecz, Kostrzyn nad Odrą

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferujemy:

  • Stabilną umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju w księgowości
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Umiejętność księgowania faktur
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: poziom B2
  • Znajomość programu MS Excel

Zadania:

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych i analiza danych
  • Odpowiedzialność za uzgadnianie kont
  • Czynny udział w projektach
  • Przygotowywanie danych i raportów na potrzeby wewnętrznego i zewnętrznego audytu

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy