Specjalista ds. księgowości

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości w biurze rachunkowym
Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki
-Przygotowywanie płatności
-Uzgadnianie rozrachunków
-Księgowanie faktur
-Sporządzanie deklaracji (VAT, CIT, PIT)
-Prowadzenie pełnej księgowości

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
-Szkolenia dla wszystkich pracowników firmy
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Dodatki świąteczne
-Wstępne szkolenie wprowadzające

Wymagania

-Doświadczenie w księgowaniu faktur
-Doświadczenie w przygotowywaniu rozrachunków
-Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji VAT- mile widziane
-Znajomość zasad księgowania w księgach handlowych
-Bardzo dobra znajomość MS Office
-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
-Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, dodatki świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne