Opis stanowiska pracy

Udział w prowadzeniu ksiąg handlowych spółki, w tym między innymi:
- ewidencja i rozliczanie zakupów/sprzedaży,
- księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
- uzgadnianie kont rozrachunkowych i rejestrów VAT,
- czynny udział w księgowym zamknięciu miesiąca,
- praca w systemie finansowo-księgowym klasy ERP

Wymagania

Od kandydatów wymagane jest:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu księgowym/rachunkowym,
- dobra znajomość systemów MS Office,
- znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego i języka rosyjskiego na poziomie podstawowym,
- prawo jazdy kat. B.

Ponadto mile widziane będzie:
- znajomość systemów informatycznych np. IMPULS

Prezentacja firmy

DFME DAMEL S.A. działa na rynku górniczym od blisko 80 lat i jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa