Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim

Opole, opolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-11-51364

Dla naszego Klienta, firmy o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy osób znających język niemiecki zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. procesów księgowych.

Miejsce pracy: centrum Opola

Zakres obowiązków będzie obejmował zadania związane z obszarem procesów księgowych - zobowiązania, należności, master data, rachunkowość bankowa.
Do głównych zadań należeć będzie:

- przygotowywanie i raportowanie zestawień księgowych,
- wykonywanie operacji finansowych
- weryfikacja faktur i rozwiązywanie niezgodności
- kontakt z Klientem

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. poziom B2)
- dobra znajomość angielskiego
- doświadczenie w obszarze finansów i księgowości w dziale AP, AR, T&E, Księgi Głównej lub w biurze rachunkowym
- dobra znajomość programu MS Excel
- skrupulatność
- umiejętność pracy w zespole

Korzyści:
- pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
- praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy
- pakiet szkoleń wdrażających oraz szkoleń językowych

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja