Specjalista ds. Księgowości z j. francuskim

Progresso HR Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, Biura Rachunkowego, poszukuje kandydata na stanowisko do obsługi klienta francusko języcznego:

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Prowadzenie księgowości zagranicznej spółki z kapitałem francuskim,
  • Pełna kontrola księgowości,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • Należyte i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń firmy z partnerami, instytucjami państwowymi, bankami, itp.
  • Przygotowywanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (ZUS, US, GUS, NBP),
  • Raportowanie do Zarządu spółki

Wymagania

  • znajomość oprogramowania SAP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży handlowo – usługowej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Biegła znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych
  • Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Znajomość języka francuskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i atrakcyjną pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa