Specjalista ds. księgowości (Sekcja Pełnej Księgowości)

Impel Business Solutions Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych,

• Księgowanie wyciągów bankowych,

• Uzgadnianie kont księgowych,

• Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,

• Uzgadnianie rejestrów VAT,

• Księgowanie zaliczek i delegacji pracowniczych,

• Księgowanie i uzgadnianie środków trwałych/ WNiP.

Proponujemy:

• Współpracę ze stabilnym i renomowanym Pracodawcą

• Odpowiedzialne, merytoryczne stanowisko

• Wdrożenie, szkolenia wewnętrzne, możliwości awansów wewnętrznych

• Udział w zadaniach projektowych, premie dodatkowe

• System motywacyjny (opieka medyczna, Multisport, dofinansowania posiłków itp.)

• Możliwość uczestniczeniu w wielu inicjatywach wewnętrznych

• Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespołach

Wymagania

• Wykształcenia min. średnie;

• Min. 2 – letniego, praktycznego doświadczenia w obszarze księgowym;

• Znajomości ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych (VAT i CIT);

• Dobrej znajomości programu MS Excel;

• Rzetelności i samodzielności w działaniu;

• Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu;

• Otwartości i komunikatywności;

• Znajomości programu księgowego Impuls - mile widziana.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa