Specjalista ds. Księgowości - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej na rynku sieci sklepów prowadzących sprzedaż produktów premium stacjonarnie i on-line, poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalista ds. KsięgowościMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • księgowanie i dekretacja dokumentów w systemie SAP
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • uzgadnianie rejestrów VAT, udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych/plików JPK
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • prowadzenie ewidencji towarów/gospodarki magazynowej
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • udział w zamknięciach okresowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • ścisła współpraca z Główną Księgową i realizacja dodatkowych zadań przez nią zleconych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego (A2/B1)
  • znajomość UoR i zagadnień polskiego prawa podatkowego
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek handlowych
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • proaktywność i wychodzenie z inicjatywą
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole i wspierającego przełożonego
  • hybrydowy system pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, PPE finansowany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe i inne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.