Specjalista ds księgowości oraz kadr i płac

AURATOR Sp. z o.o.

44-100 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- księgowanie dokumentów w systemie księgowym
- prowadzenie ewidencji środków trwałych i wnip
- prowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych
- prowadzenie i kontrola rozrachunków
- sporządzanie i uzgadnianie JPK VAT, VAT-7, VAT-UE
- bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy
- przygotowanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań w tym GUS
- sporządzanie zestawień na potrzeby zarządu

Oferujemy
- zatrudnienie na umowie o pracę,
- praca od 7-00 do 15-00,
- stabilną i długoterminową współpracę,
- szkolenia i rozwój osobisty.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse
- wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości bądź kadr i płac
- znajomość zagadnień w obszarze spółek prawa handlowego
- min. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- zaangażowania i samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
- umiejętności pracy w grupie
- skrupulatności oraz dokładności,
- znajomość programu Płatnik , mile widziana znajomość systemu ERP Enova lub Optima.

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja