Specjalista ds. Księgowości \ Księgowy

Foram

Karpicko, k Wolsztyn, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma FORAM mieszcząca się w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • przygotowywanie dokumentów dla zewnętrznego biura rachunkowego,
  • kontrola nad kończącymi się umowami,
  • ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
  • kontrola i aktualizacja dokumentów pracowniczych/kadrowych

Praca w godzinach od 7:00 do 15:00

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • znajomość programu MS Excel,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu księgowości i kadr,
  • dużym atutem będzie wykształcenie kierunkowe,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • mile widziane udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 1 rok.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie,
  • Umowę o prace,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenie na stanowisku pracy,
  • Prace w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się środowisku.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa