Specjalista ds. Księgowości/Księgowa/Księgowy

ARMET BIS Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Armet Bis istnieje na rynku od 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali produkcji opartej o nowoczesne technologie i rozwiązania z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową, komercyjną, biurową, hotelową, lokale gastronomiczne oraz stacje benzynowe w meble najwyższej jakości. Kluczowe jest dla nas by być niepowtarzalnym w tym, co robimy. Ważne jest inwestowanie naszych umiejętności oraz zasobów w rozwój relacji biznesowych. Nasze projekty i realizacje dają wnętrzom nowe, kreatywne oblicze, które sprzyja efektywnemu użytkowaniu i zwiększeniu funkcjonalności.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego dołącz do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy PRACOWNIKA DZIAŁU FINANSOWO – KSIĘGOWEGO

Idealnym kandydatem będzie osoba, która łączy pasję pracy z predyspozycjami takimi jak: terminowość, dobra organizacja pracy oraz prace pod presją czasu.

Miejsce pracy: Szemud k. Gdyni

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowany kierunek: rachunkowość lub finanse)
  • praktyczna znajomość rachunkowości, przepisów podatkowych
  • dobra znajomość MS Excel
  • doświadczenie z zakresu rozliczania kosztów produkcji
  • min. 2 lata pracy w działach księgowych w spółkach produkcyjnych

Dodatkowe atuty:

  • wiedza i umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • znajomość oprogramowania Comarch XL oraz wiedzy z zakresu controllingu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o najlepsze standardy
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenie powiązane z efektami działań
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • dofinansowania do karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego
  • zapewniamy pomoc w okresie wdrożeniowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Armet Bis istnieje na rynku od 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja