Specjalista ds. Księgowości Kosztów i Inwestycji

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
- wprowadzanie do systemu księgowego i bieżące księgowanie dokumentów kosztowych;
- prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia;
- ewidencjonowanie i kontrola dokumentów rozliczeniowych dotyczących prowadzonych inwestycji;
- księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów;
- weryfikacja i księgowanie dokumentów magazynowych;
- uzgadnianie stanów magazynowych i wyjaśnianie różnic na magazynach;
- weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dowodów kasowych i bankowych.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia;
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne;
- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowego;
- praktyczna znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;
- dobra znajomość programu Optima;
- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
- wysoka motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania;
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa