Specjalista ds. Księgowości i Podatków

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bochnia, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bochnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawdzanie pod względem merytorycznym prawidłowości dokumentów księgowych,
  • Kwalifikacja dokumentów księgowych do VAT i CIT,
  • Księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych, wyciągów bankowych,
  • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • Uzgadnianie kont księgowych,
  • Rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych, importu i exportu,
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w księgowości (preferowane w podmiotach prowadzących pełną księgowość),
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości oraz zagadnień podatkowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.B2),
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse/ rachunkowość).

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

Numer referencyjny: SKP/04/2019/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.