Specjalista ds. księgowości i płac

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Terminowe kompletowanie, opracowywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów.
  • Weryfikacja faktur pod kątem formalnym i rachunkowym.
  • Przygotowywanie płatności wraz z księgowaniem wyciągów bankowych (sprawowanie kontroli nad płatnościami oraz przelewami).
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (np. VAT, GUS).
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Wystawianie faktur sprzedaży.
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS i PFRON.
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych.
  • Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo – płacowych.
  • Sporządzanie list płac.
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (w tym z zewnętrznymi biurami rachunkowymi) oraz instytucjami w zakresie powierzonych zadań.
  • Archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA

  • Absolwent lub student w trakcie kształcenia kierunkowego (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość).
  • Doświadczenie w pracy w księgowości.
  • Znajomość zagadnień z obszaru kadr i płac.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).
  • Znajomość obsługi programu RAKS SQL, Płatnik, będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie zdolności analityczne.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • Dokładność, rzetelność, terminowość i bezkonfliktowość.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie w młodym i zgranym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku „Aplikuj”. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa