Specjalista ds. księgowości i płac

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Terminowe kompletowanie, opracowywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów.
  • Weryfikacja faktur pod kątem formalnym i rachunkowym.
  • Przygotowywanie płatności wraz z księgowaniem wyciągów bankowych (sprawowanie kontroli nad płatnościami oraz przelewami).
  • Sporządzanie zestawień wskaźników rentowności.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (np. VAT, GUS).
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Wystawianie faktur sprzedaży.
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS i PFRON.
  • Przygotowywanie wniosków akcyzowych oraz współpraca z Urzędem Celnym.
  • Raportowanie wyników finansowych do funduszy inwestycyjnych.
  • Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo – płacowych.
  • Sporządzanie list płac.
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.
  • Sporządzanie raportu kasowego.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (w tym z zewnętrznymi biurami rachunkowymi) oraz instytucjami w zakresie powierzonych zadań.
  • Archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA

  • Absolwent lub student w trakcie kształcenia kierunkowego (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość).
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.
  • Znajomość zagadnień z obszaru kadr i płac.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).
  • Znajomość obsługi programu RAKS SQL, Płatnik, będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie zdolności analityczne.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • Dokładność, rzetelność, terminowość i bezkonfliktowość.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie w młodym i zgranym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku „Aplikuj”. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

INFORMACJA RODO

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych Energy Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,

2) kontakt z administratorem: biuro@energysolution.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji / przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora,

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO),

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse