Specjalista ds. księgowości i kadr - poszukujemy

Centrum Wsparcia Księgowości i Biznesu sp. z o.o.

kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

 Samodzielne prowadzenie Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów
 Samodzielne prowadzenie Ksiąg Handlowych
 Samodzielne prowadzenie Kadr i Płac
 Kontrola merytoryczna dokumentów źródłowych i prawidłowości operacji księgowych
 Dekretowanie, księgowanie dokumentów księgowych
 Samodzielne sporządzanie deklaracji oraz rocznych zeznań podatkowych
 Sporządzanie raportów na potrzeby klientów
 Księgowanie wyciągów bankowych
 Przygotowywanie i dokonywanie płatności
 Współpraca z aktualnymi Klientami Firmy w zakresie wsparcia z obszaru księgowości
 Reprezentacja klienta przed organami kontrolnymi

Wymagania

 Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu ksiąg powierzonych Klientów
 Praktyczną znajomością zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/PIT)
 Znajomość zagadnień z zakresu Kadr i Płac
 Znajomość programu Optima, Płatnik
 Skrupulatność, uczciwość
 Systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe, znajdujące się na Bronowicach w Krakowie. <br/>Działam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa