Specjalista ds. księgowości i administracji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i umiejętności

Oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobrej umiejętności pracy z Microsoft Excel
  • Mile widziana znajomość SAP jak również wiedza dotycząca zasad rachunkowości i przepisów w zakresie CIT i VAT
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy
  • Umiejętności pracy w zespole

Twoje zadania:

  • Księgowanie dokumentów, faktur, zamówień i dostaw
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Obliczanie i sprawdzanie lokalnych przepisów VAT, CIT jak również składanie deklaracji VAT
  • Kontakt z organami podatkowymi
  • Planowanie i przygotowywanie płatności
  • Miesięczne raportowanie
  • Kontakt z dostawcami i usługodawcami
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy