Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/01/2018.

Specjalista ds. księgowości funduszy

Warszawa, mazowieckie

Hays Accountancy Finance

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1084007

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy specjalizującej się w obsłudze funduszy inwestycyjnych, poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości Funduszy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie księgowości funduszy inwestycyjnych, autoryzację operacji w systemie finansowo-księgowym AVS, wycenę i weryfikację aktywów i zobowiązań funduszy inwestycyjnych, analizę kompletności i poprawności dokumentacji, bieżącej współpracy z bankami pełniącymi funkcję Depozytariusza. Ponadto do obowiązków należy współpraca z innymi zespołami i Departamentami dedykowanymi do obsługi funduszy inwestycyjnych, raportowanie do Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, przygotowywanie wyceny bilansowej na potrzeby sprawozdań finansowych oraz udział w projektach optymalizujących procesy księgowe i finansowe.

Poszukujemy Kandydatów z min. 2 - letnim doświadczeniem w wykonywaniu wyceny funduszy inwestycyjnych otwartych i funduszy inwestycyjnych zamkniętych, osób, które posiadają chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia, osób o dobrych zdolnościach analitycznych, komunikatywnych i potrafiących współpracować w zespole. Osoba na tym stanowisku powinna się wyróżniać rzetelnością, starannością oraz precyzją w wykonywaniu swoich obowiązków, zaangażowaniem w pracę własną i zespołu. Od Kandydatów oczekujemy dobrej znajomości środowiska Windows, bardzo dobrej znajomości Microsoft Excel oraz dobrej znajomości systemu finansowo – księgowego AVS (będzie to duży atut). Mile widziane jest doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych funduszy inwestycyjnych oraz doświadczenie w realizacji projektów optymalizacyjnych (np. LEAN Office).

Nasz Klient oferuje umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, zadaniowy czas pracy, stabilną pracę w doświadczonym, kreatywnym i energicznym zespole, możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu księgowości funduszy, zdobycie umiejętności prowadzenia projektów w obszarze księgowości funduszy, atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, możliwość nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe, a także możliwość realizacji pasji i zainteresowań w ramach firmowych Sekcji: biegowej, siatkarskiej, piłki nożnej, pływania, programowania orazgier planszowych.

Prezentacja firmy

WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
HAYS Poland jest firmą doradztwa... personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Dywizja HAYS Accountancy & Finance składa się z zespołów: Finance, Financial Services, Banking oraz Legal.

HAYS Finance to grupa konsultantów, która może poszczycić się bogatą praktyką w zakresie: obsługi działów finansowych i księgowych przedsiębiorstw każdej branży. Współpracujemy z firmami prowadzącymi tzw. outsourcing księgowości, jak również z przedsiębiorstwami doradczymi, tzw. Big4, firmami doradztwa finansowego, a także strategicznego.

Należący do HAYS Accounatncy & Finance zespół Financial Services specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora finansowego. Realizuje projekty na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, faktoringowych i innych.

Zespół HAYS Banking współpracuje z najbardziej prestiżowymi bankami komercyjnymi oraz instytucjami finansowymi.

Grupa HAYS Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników, adwokatów, radców prawnych oraz asystentów prawnych, nie tylko do kancelarii, ale również do firm na stanowisko in-house lawyer.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse