Specjalista ds. księgowości finansowej

Marbet Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z ponad 35-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz produkcji mebli, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. księgowości finansowej

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów kosztowych w powierzonym zakresie,
  • sprawdzanie, kompletowanie faktur sprzedaży,
  • sprawdzanie i zatwierdzanie dokumentów sprzedaży eksportowej i unijnej do deklaracji,
  • VAT-7 oraz VAT-UE,
  • uzgadnianie rejestru sprzedaży do deklaracji VAT,
  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami,
  • księgowanie delegacji zagranicznych,
  • zastępstwo w prowadzeniu kasy gotówkowej oraz w obsłudze bankowości elektronicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w działach księgowości w firmach produkcyjnych,
  • praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości oraz prawa podatkowego (VAT, CIT),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy z programem klasy ERP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich poprzez przycisk "Aplikuj".

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Bankowość