Specjalista ds. księgowości dział AP, AR bądź GL z językiem angielskim

Moltton

Olkusz, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Olkusz

Zakres obowiązków:

  • praca związana z księgowością w dziale: AP(zobowiązań), należności (AR) lub GL,
  • analizowanie i weryfikowanie faktur zakupowych lub sprzedażowych,
  • wykrywanie wszelkich rozbieżności, monitorowanie faktur,
  • reagowanie, podejmowanie działań w zakresie zaległych należności,
  • przygotowywanie, wykonywanie i monitorowanie płatności bankowych,
  • tworzenie cyklicznych raportów dotyczących faktur oraz płatności,
  • generowanie danych niezbędnych do zamknięcia miesiąca,
  • raportowanie danych księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość itp),
  • 3 letnie doświadczenie w obszarze księgowości (biuro rachunkowe, SSC/BPO - będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość j. angielskiego - min. B1
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,
  • znajomość programu klasy ERP - mile widziany SAP,
  • rzetelność, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • szeroki pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy