Specjalista ds. Księgowości AR z jęz. niemieckim

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w Księgowości AR oraz ze znajomością jęz. angielskiego i niemieckiego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma technologiczna produkująca różne urządzenia elektroniczne oraz świadcząca różne usługi.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie telefonów, w celu upewnienia się, że zbliżające się płatności nie wstrzymane u Klienta,
  • Alokacja środków w systemie SAP,
  • Odpowiadanie na zapytania wewnętrzne i zewnętrzne w sposób terminowy i profesjonalny,
  • Przygotowywanie i wysyłanie raportów do Klientów, jak i interesariuszy finansowych,
  • Kontakt z Klientami, aby zapewnić szybką spłatę zaległych kwot,
  • Podjęcie działań w celu rozwiązania wszelkich problemów wykrytych w związku z terminem płatności,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów z komentarzami dla poszczególnych krajów,
  • Naliczanie rezerw na nieściągalne należności zgodnie z obowiązującą polityką firmy,
  • Promowanie najlepszych praktyk w celu poprawy efektywności procesów,
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy z obszaru zawodowego,

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze AR (Cash Collection) - interpretowanie danych oraz kontakt z Klientem,
  • Znajomość jęz. angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym, (znajomość innych języków będzie atutem - włoski, hiszpański, francuski),
  • Znajomość SAP mile widziana,
  • Zarządzanie czasem, profesjonalizm, budowanie relacji, dostarczanie jakościowych usług,
  • Przywiązanie do detali,
  • Rozwiązywanie problemów - zapytań związanych z różnymi problemami księgowymi,
  • Praca z dużą ilością dokumentów,
  • Doświadczenie w pracy z różnymi krajami i kulturami w obszarze finansów,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • Pakiet benefitów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page