Specjalista ds. Kosztorysowania

ERBUD Industry Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

ERBUD INDUSTRY CENTRUM
Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Od: ERBUD Industry Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i opracowywanie zapytań ofertowych, kosztorysowanie w zakresie remontów elementów kotłowych, rurociągów, zbiorników, wymienników, etc.;
  • Analiza techniczna i przedmiarowa dokumentacji projektowej;
  • Pozyskanie i analiza ofert dostawców pod względem cenowym oraz zgodności z technicznymi założeniami projektowymi.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, w tym naukę j. obcych;
  • Pakiet usług medycznych, benefity sportowe, ubezpieczenie na życie;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mogą być osoby studiujące (mechanika, energetyka, budowa maszyn lub pokrewne);
  • Doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i ofertowaniu w branży;
  • Znajomość rysunku technicznego;

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy bezpośredniej realizacji projektów;
  • Podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.